Tulipbet Poker Rakeback (%50)

Curacao lisansına sahip olan Tulipbet, iyi bir bahis sitesinde yer alması gereken tüm özellikleri bünyesinde bulundurmasıyla dikkat çeker. Platformun bonus seçenekleri oldukça caziptir. Bilhassa Tulipbet poker rakeback (%50) fazlasıyla işe yarar. 

Tulipbet Giriş adresine ulaşmak için hemen tıklayın.

Tulipbet Poker Rakeback (%50) Bonusunun Özellikleri Nelerdir?

Tulipbet Poker Rakeback
Tulipbet Poker Rakeback poker oyunlarında geçerlidir.

Adından da tahmin edilebileceği üzere klas poker oyunlarında geçerlidir. Rakeback, oyunlarda elde edilen rakelerin bir kısmının oyuncuya geri ödenmesidir. Tulipbet üyesinin gün içerisinde oynamış olduğu klaspoker oyunları üzerinden hesaplanır. Bonusun diğer özelliklerinden şu şekilde bahsedilebilir: 

  • Üyeler, rakeback birikimleri 10 TL’yi geçtiği takdirde canlı destekle iletişim kurarak talepte bulunabilir. 10 TL’nin altındaki tutarlar için yükleme yapılmaz. 
  • Tulipbet poker rakeback bonusunun herhangi bir çevrim şartı bulunmaz. Promosyonu almaya hak kazananlar, diledikleri takdirde çekim yapabilir. Bunun yanı sıra isteyenler, hesaplar arası transfer gerçekleştirebilir. 
  • 2020 yılının Temmuz ayından bu yana verilen bonus halen daha geçerlidir. 

Düzenli olarak denetlenen ve faaliyetlerini yasalara uygun bir şekilde sürdürmek zorunda olan Tulipbet, poker rakeback bonusunun sitedeki diğer promosyonlarla birleştirilmesine hiçbir şekilde izin vermez. 

Tulipbet Poker Rakeback (%50) Bonusu Şartları Nelerdir?

Tulipbet, başta poker rakeback olmak üzere sitedeki tüm promosyonları sunarken birtakım kriterlere önem verir. Her şeyden önce üyenin bakiyesi değerlendirildikten sonra bonus talebinin iptal edilmesi kesinlikle söz konusu değildir. Bunun yanı sıra kullanıcıların almış oldukları promosyonun çevrim şartlarını tamamlaması bir gereklilikten ziyade zorunluluktur. Para çekim talebinin üzerinden 12 saat geçmeden yapılan bonus talebi de olumlu sonuçlanmaz. 

Poker rakeback bonusu almayı düşünenlerin promosyon bakiyeleri bitse dahi çevrim şartı anaparaları üzerinden devam eder. Bu tutarın hesabına geçmesi için canlı destek birimiyle irtibat kuranların çevrim kurallarını en çok otuz gün içerisinde tamamlamaları gerekir. Aksi takdirde hem promosyon hem de ondan elde edilen gelir iptal olur. 

Tulipbet Poker Rakeback Bonusu (%50) Almak İsteyenler Hangi Kurallara Uymalı?

Yasal bir platform olarak dikkat çeken Tulipbet, üyelerinin kişisel ve hesap bilgilerini SSL şifreleme tekniğiyle korur. Bonus talebinde bulunanların aklında herhangi bir endişe olmamalıdır. Site yönetimi, promosyon dağıtırken farklı hususlara dikkat eder. Aynı kişisel bilgileri kullanarak platforma üye olan birden çok kişi, poker rakeback bonusu için talepte bulunduğu takdirde bunlardan yalnızca birisine onay verilir. Bunun yanı sıra bir ailenin birçok üyesi başvuru yaptıysa benzer uygulama onlar için de gerçekleştirilir. 

Kurallara sıkı sıkıya bağlı olan Tulipbet, rakeback promosyonundan yararlanmayı düşünenlerin bunlara yüzde yüz uymasını talep eder. Site yönetimi, dilediği takdirde bonuslarla ilgili birtakım güncellemeler yapabilir. Özellikle kötüye kullanım halinde haklar üyenin elinden alınır. 

Tulipbet poker rakeback bonusundan yararlanmayı düşünenler, giriş yaptıktan sonra hesaplarının “bonus talebi” sekmesine tıklamalı ve belirtilen adımları birebir takip etmelidir. Canlı destek, üyenin bu isteğine en kısa sürede olumlu ya da olumsuz yanıt verecektir. 

Tulipbet Çevrimli Bonuslar hangileridir ve detayları nelerdir diye merak ediyorsanız içeriğimize tıklayabilirsiniz!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top